Of je nu zelf kinderen hebt of met hen werkt, jij wil elk kind alle kansen geven om zijn of haar potentieel te bereiken. Droom je dan ook van een carrière in de kinderpsychologie? Ideaal, want deze toegankelijke thuisstudie Psychologie van het Kind is speciaal ontworpen voor mensen die thuis in eigen tempo willen studeren.
Tijdens deze opleiding bouw je fundamentele kennis over kinderontwikkeling op en leer je waarom kinderen zich op een bepaalde manier gedragen. Je verdiept je in de mentale, sociale en emotionele processen van geboorte tot vroege puberteit. Motorische vaardigheden, taalontwikkeling en identiteitsvorming behoren allemaal tot jouw expertiseveld na deze opleiding.
In een mum van tijd ben jij de expert in kinderontwikkeling!
course content
what are you studying?
Ik heb me altijd geïnteresseerd in psychologie, en was onmiddellijk enthousiast toen ik de cursus kwam inkijken op het CVA-secretariaat. De cursus geeft heel wat levensechte cases mee, waardoor de praktijk wel erg dichtbij komt. Intussen heb ik mijn diploma behaald, wat een echte meerwaarde betekent in mijn dagelijkse job. Als opvoedster kom ik immers dagelijks terecht in situaties waar inzicht in het gedrag van kinderen essentieel is. Bedankt CVA!
Ik werk voltijds en daarnaast heb ik nog drie kleine kinderen. De formule van CVA werkt dan ook perfect voor mij: studeren op mijn eigen tempo, rekening houdend met de balans werk-privé. Super! Alles wat ik heb geleerd, probeer ik nu ook toe te passen in het dagelijkse leven. En daar worden zowel mijn kinderen als ikzelf beter van!
Study method:
At home
Location:
Wherever you want
First lesson:
Whenever you want
Last lesson:
Your own choice
Hours:
Your own schedule
Study method:
Group lesson
Location:
First lesson:
05/05/2025
Last lesson:
02/06/2025
Hours:
18:30 - 21:30
Study method:
Group lesson
Location:
First lesson:
15/05/2025
Last lesson:
19/06/2025
Hours:
18:30 - 21:30
Study method:
Group lesson
Location:
First lesson:
21/05/2025
Last lesson:
18/06/2025
Hours:
18:30 - 21:30
Study method:
Group lesson
Location:
First lesson:
17/11/2025
Last lesson:
15/12/2025
Hours:
18:30 - 21:30